W związku z projektem "Co było, a nie jest" oraz z prowadzeniem bloga internetowego www.zaczarowana-bychawa.blogspot.com przyjmujemy archiwalne fotografie Bychawy. Piszcie, informujcie, wysyłajcie je na: liber.liber@o2.pl lub tomasz.hanaj@gmail.com

wtorek, 27 kwietnia 2010

Niebawem Finał

Krawężniki pomalowane niczym aleja do raju. Park miejski w pełni gotowy do rozstawienia wystawy archiwalnych fotografii miasta Bychawy. Fotografii miejsc, z którymi poniekąd wiązać będą się opowieści osób, które wzięły udział w projekcie. Osób, które przez 4 miesiące opowiedziały nam o swoich przeżyciach, radościach, smutkach, a czasami faktach z życia, kiedy to uniknęli niemieckich pocisków wystrzelonych gdzieś z daleka.
Nie zabraknie również dzieci, które pobudzając swoją wyobraźnię opowiedziały o tym, jak wyglądało miasto 70-80 lat temu.
Całość będzie zwieńczeniem projektu, a zarazem czymś co (miejmy nadzieję) wzbudzi inspiracje dla innych, dla młodszych, a niekiedy starszych mieszkańców Bychawy.
Metry folii z nadrukiem będą w szybkim tempie klejone na płyty, aby w święto Konstytucji 3 Maja mogły opowiadać, o tym co działo się dawniej.
Finał projektu "Co było, a nie jest" będzie włączony w obchody święta Konstytucji 3 Maja.

0 komentarze:

Projekt "Co było, a nie jest" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Co było, a nie jest" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.