W związku z projektem "Co było, a nie jest" oraz z prowadzeniem bloga internetowego www.zaczarowana-bychawa.blogspot.com przyjmujemy archiwalne fotografie Bychawy. Piszcie, informujcie, wysyłajcie je na: liber.liber@o2.pl lub tomasz.hanaj@gmail.com

piątek, 30 kwietnia 2010

Finał projektuDawna Bychawa wyrażona za pomocą wystawy, prelekcji BTR oraz specjalnego pokazu, który stworzyli mieszkańcy dwóch grup wiekowych-dzieciaki oraz najstarsi. I to właśnie oni przyczynili się do prawidłowego przebiegu projektu " Co było, a nie jest"!
Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wysłuchania opowieści o tym co tworzyło kiedyś miasto oraz jak "jutro" można opowiadać o przeszłości.Specjalne podziękowania dla Przema i Lecha Pukosa za pomoc przy montażu dźwięku.

1 komentarze:

checik pisze...

Nie spodziewałem się tak licznej frekwencji i takiego efektu. Osobiście całe przedsięwzięcie wywarło na mnie ogromne wrażenie, organizacja super, gratulacje Tomaszu

Projekt "Co było, a nie jest" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Co było, a nie jest" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.